Tu stiahnuť katalóg produktov

Stiahnite sikatalogs Policy I Understand

+421 948 502 514
ISOKOR SW EKO 5000 ml - NANO ochrana vlhkých minerálnych povrchov

ISOKOR SW EKO 5000 ml - NANO ochrana vlhkých minerálnych povrchov

ISOKOR SW EKO 5000 ml - NANO ochrana vlhkých minerálnych povrchov

Kód produktu:122
Dostupnosť:Na objednávku
 • KBU ISOKOR SW EKO
  • 106,90 € s DPH

  • 89,08 € bez DPH

  ISOKOR® SW EKO:
  Je hydrofobizujúci, impregnačný, ochranný, spevňujúci, neviditeľný a paropriepustný náter iba na nasiakavé suché ako aj vlhké minerálne povrchy, ktoré ochraňuje pred vodou a znečistením. Bráni prenikaniu vlhkosti do podkladu, tvorbe plesní a machov, usádzaniu nečistôt na fasádach, strešnej krytine, sokli, múrikoch alebo obkladoch. Nedokáže sa naviazať na drevené povrchy. Ošetrený materiál na rozdiel od neošetreného získava vyššiu životnosť a výrazne sa znižujú intervaly čistenia a údržby.

  VHODNÉ POVRCHY:
  Vápenno-cementová omietka, prírodný a umelý kameň, akrylátová fasáda, silikónová fasáda, silikátová fasáda, minerálna fasáda, betón, vápenec, pieskovec, čadič, prírodný mramor, žula, tehla, pálená neglazúrovaná škridla.

  POUŽITIE:
  ISOKOR® SW EKO pred aplikáciou pretrepte po dobu cca 10 sekúnd. Ošetrovaný povrch musí byť zbavený voľných častíc, čistý, suchý a odmastený - odporúčame pred aplikáciou povrch vyčistiť a odmastiť. Produkt  ISOKOR® SW EKO sa nanáša striekaním nízkotlakovou pištoľou, štetcom alebo valčekom pri teplote 5 až 30°C v prostredí s nízkou vlhkosťou. Schnutie trvá cca 60 min.  Do 10 minút od aplikácie je možné prebytočný prípravok odstrániť pomocou suchej čistej handry, po 24 hod.  je reakcia ukončená a povrch je možné zaťažiť bežnou prevádzkou. Aspoň 24 hodín po aplikácii nesmie teplota klesnúť pod 3°C. Používajte len také množstvo prípravku, ktoré je schopné do materiálu vsiaknuť.

  ŽIVOTNOSŤ:
  Cca 8 a viac rokov pri zvislých povrchoch, cca 4 roky pri vodorovných povrchoch.

         Vlastnosti ošetreného povrchu:

  • hydrofóbny voči padajúcej a striekajúcej vode (výrazne napomáha pri hydrofóbnej ochrane betónových stavieb pred koróziou stavebnej ocele v betóne a koróziou betónu vplyvom dažďa, snehu, mrazu a posypovej soli)
  • vynikajúca priepustnosť pre vodnú paru a plyn
  • spevňuje povrch
  • podstatne znížená priľnavosť pre prach, vtáčí trus a rôzne priemyselné nečistoty
  • podstatne znížená možnosť rastu mikroorganizmov a machov
  • vysoká transparentnosť - vzhľad ošetreného povrchu sa nezmení
  • vyššia farebná stálosť povrchu

  VÝDATNOSŤ:
  1 liter/ 7-10 m2

  SKLADOVANIE:
  24 mesiacov od dátumu výroby v pôvodných obaloch  pri teplotách 5°C - 35°C, nevystavovať priamemu slnečnému žiareniu. Chrániť pred mrazom!

  Napísať recenziu

  Poznámka: Nepoužívajte HTML tagy!
      -           +