Tu stiahnuť katalóg produktov

Stiahnite sikatalogs Policy I Understand

+421 948 502 514
ISOKOR ANTIGRAFFITTI 5000 ml - NANO ochrana minerálnych povrchov pred grafitmi

ISOKOR ANTIGRAFFITTI 5000 ml - NANO ochrana minerálnych povrchov pred grafitmi

ISOKOR ANTIGRAFFITTI 5000 ml - NANO ochrana minerálnych povrchov pred grafitmi

Kód produktu:411
Dostupnosť:Na objednávku
 • KBU ISOKOR ANTIGRAFFITTI
  • 79,90 € s DPH

  • 66,58 € bez DPH

  ISOKOR® ANTIGRAFFITTI:
  Je vode odpudivý NANO impregnačný náter určený na ošetrenie nasiakavých minerálnych povrchov, ktoré chráni proti vlhkosti a vplyvom sprejového vandalizmu.

  VHODNÉ POVRCHY:
  Je vhodný na ošetrenie všetkých minerálnych povrchov z prírodného aj umelého kameňa, vápenno-cementových omietok ako aj ostatných, vodou nasiakavých omietok. Neviditeľná vrstva, ktorá sa pri ošetrení vytvorí na povrchu, odpudzuje vodu a nečistoty. Táto neviditeľná vrstva vytvorí medzivrstvu (alebo tzv. obetnú vrstvu) medzi povrchom a neželane nastriekanou farbou a odstránením tejto medzivrstvy sa odstráni aj nastriekaná farba. Ošetrený povrch získava vyššiu životnosť a podstatne sa znižujú náklady na odstránenie neželane nastriekanej farby.

  APLIKÁCIA:
  Pred ošetrením je potrebné povrch dôkladne očistiť. Ošetrovaný povrch musí byť čistý, suchý a odmastený. Pred aplikáciou je potrebné produkt ISOKOR® ANTIGRAFFITTI pretrepať po dobu aspoň 10 sekúnd. Na ošetrovaný povrch sa nanáša produkt ISOKOR® ANTIGRAFFITTI striekaním nízkotlakovou pištoľou (tlak 1-5 barov), jemným štetcom alebo valčekom v rovnomernej vrstve. Ošetrenie sa vykonáva pri teplote 5 - 35?C. Ak je to možné, aplikácia sa nevykonáva na priamom slnku. Schnutie trvá v závislosti od teploty a relatívnej vlhkosti vzduchu cca 3 až 5 hod..

  ŽIVOTNOSŤ OŠETRENIA:
  cca 12 mesiacov v závislosti od mechanickej záťaže ošetreného povrchu.

  ODSTRÁNENIE GRAFFITTI:
  Medzivrstva vytvorená aplikáciou produktu ISOKOR® ANTIGRAFFITTI na budove zabráni kontaktu neželanej farby s povrchom. Neželanú farbu je možné ľahko odstrániť spolu s ochrannou vrstvou ISOKOR® ANTIGRAFFITTI tlakovou pištoľou s teplou vodou (teplota 70-90°C, tlak 90-120 barov). Po odstránení neželanej farby je potrebné nechať povrch vyschnúť a opätovne ho ošetriť produktom ISOKOR® ANTIGRAFFITTI.

  VÝDATNOSŤ:
  1000 ml/ 7 – 10 m2 podľa nasiakavosti ošetrovaného povrchu

  ZLOŽENIE:
  Voda, alkány, aditíva

  SKLADOVANIE:
  24 mesiacov od dátumu výroby v uzatvorených pôvodných obaloch pri teplotách 5 - 35°C, nevystavovať priamemu slnečnému žiareniu a mrazu. Po otvorení výrobok opäť skladujte len v dobre uzatvorených pôvodných nádobách najviac 6 mesiacov.

  Napísať recenziu

  Poznámka: Nepoužívajte HTML tagy!
      -           +