Tu stiahnuť katalóg produktov

Stiahnite sikatalogs Policy I Understand

+421 948 502 514
ISOKOR POLISHER 100 ml - NANO ochrana lesklých povrchov s hydrofóbnym účinkom

ISOKOR POLISHER 100 ml - NANO ochrana lesklých povrchov s hydrofóbnym účinkom

ISOKOR POLISHER 100 ml - NANO ochrana lesklých povrchov s hydrofóbnym účinkom

Kód produktu:311
Dostupnosť:Skladom
 • KBU ISOKOR POLISHER
  • 22,90 € s DPH

  • 19,08 € bez DPH

  ISOKOR® POLISHER:
  Je mimoriadne účinný ochranný a leštiaci prípravok vytvárajúci NANO ochrannú vrstvu na rôznych lesklých povrchoch. Vysokú účinnosť  dosahuje vďaka očisteniu a odmasteniu povrchu (ISOKOR® POLISHER je ideálnym riešením čistoty a zdravia v nemocniciach, kuchyniach, wellness, školách, hoteloch a všade tam, kde hrozia infekcie z veľkého pohybu osôb a potravín). ISOKOR® POLISHER odpudzuje vodu, bráni pevnému naviazaniu nečistôt na povrch z okolitého prostredia. Uľahčuje údržbu a čistenie ošetreného materiálu. Je chemický a tepelne  odolný (do 240°C). Vytvára na povrchu krásny diamantový lesk a mimoriadne predlžuje životnosť materiálu.

  VHODNÉ POVRCHY:
  Sklo, glazúra, mramor, žula, nerez, chróm, zlato, chirurgická oceľ, lakované povrchy, autolak, disky kolies, obklady, dlažba, umývadlo, vaňa, plast, farbené drevo, plast, laminát, plech.

  POUŽITIE:
  Na suchý odmastený povrch naneste rozprašovačom ISOKOR® POLISHER. Ihneď po nanesení zaleštite papierovým obrúskom s veľmi jemným tlakom a nechajte pôsobiť aspoň 12-24 hodín bez kontaktu s tekutinami či nečistotami.

  ŽIVOTNOSŤ:
  Na stabilnom podklade dosiahne životnosť niekoľko mesiacov až rokov.  Poškodiť ho môže len mechanické zaťaženie. V reálnych podmienkach bežného života je vhodné prípravok používať častejšie. Na automobiloch 2x do roka. Rovnako na sprchovacích kútoch, v kuchyniach a všade tam, kde sú ošetrené plochy vystavené väčšej mechanickej a chemickej záťaži. Každým opakovaným použitím zdokonaľuje ISOKOR® POLISHER ochrannú NANO vrstvu a ošetrený materiál si zachová počas celej životnosti nádherný vzhľad novosti a čistoty.

  VÝDATNOSŤ:
  100 ml/ 10-15m2

  ZLOŽENIE:
  Propán-2-ol, aditíva

  SKLADOVANIE:
  36 mesiacov od dátumu výroby v pôvodných obaloch  pri teplotách 5°C - 35°C, nevystavovať priamemu slnečnému žiareniu. Chrániť pred mrazom!

  Napísať recenziu

  Poznámka: Nepoužívajte HTML tagy!
      -           +