Tu stiahnuť katalóg produktov

X

+421 948 502 514

PEM TRADE so značkou ISOKOR® sponzoruje 3 známe cyklomaratóny

Púchovská spoločnosť PEM TRADE, s.r.o. so značkou ISOKOR® sa rozhodla v roku 2017 podporiť 3 známe slovenské cyklistické maratóny v rámci podujatia ŽUPA TOUR. Konkrétne bude sponzorovať Súľovský cyklomaratón (24.6.2017), Oravský cyklomaratón (1.7.2017) a Snežnický cyklomaratón (7.9.2017) s nanotechnológiou ISOKOR®.

    

ISOKOR® je značka nanotechnológie novej generácie, ktorú je možné použiť na impregnáciu nielen športového oblečenia a bicyklov, ale aj na nanoochranu akýchkoľvek iných povrchov v domácnosti alebo v priemysle. Funguje tak, že na povrchu vytvorí tzv. nanometrickú mriežku, ktorá sa po aplikácií stáva neviditeľnou súčasťou povrchu s výnimočnými vlastnosťami. Napr. v daždi ostanú Vaše tričko alebo bunda suché, pretože „veľké“ kvapky vody nevedia prejsť cez „malú“ nanometrickú mriežku a preto len odskočia preč.

Takéto vlastnosti získa aj naimpregnovaný bicykel, od ktorého sa bude voda, blato a prach odrážať, pretože nebudú mať schopnosť sa na povrch bicykla naviazať. Neuveriteľné? Stačí si to len vyskúšať v praxi. Príďte na Súľovský, Oravský alebo Snežnický cyklomaratón, kde sa bude nachádzať výstavný NANO stánok s produktmi ISOKOR® a kde Vám radi zodpovieme Vaše otázky alebo Vám poradíme správny nano produkt na konkrétny povrch.

Tešíme sa na Vás rovnako ako aj na výkony všetkých cyklistov, z ktorých prvé 3. miesta v každej kategórií odmeníme produktmi ISOKOR® LOTOS STANDARD – nano impregnácia na textil, kožu a obuv.

Viac informácií o nanotechnológií ISOKOR® nájdete na www.isokortrade.sk.

ISOKOR® … chránime Vaše hodnoty

Nanotechnológia v športe
V športovej oblasti sa pravidelne predstavujú nové technológie, ktoré zlepšujú výkony športovcov. Nanotechnologické novinky nie sú výnimkou. Začneme t...
Výhody NANO tekutého stierača
ISOKOR POLISHER® - NANO tekutý stierač na báze nanotechnológie vytvorí na čelnom skle nanometrickú mriežku. Táto neviditeľná ochranná vrstva Vám vylep...
Zanechať komentár

Prosím prihláste sa alebo sa registrujte pre zobrazovanie