Tu stiahnuť katalóg produktov

Stiahnite sikatalogs Policy I Understand

+421 948 502 514
ISOKOR LM 1000 ml - Odstraňovač vodného kameňa a minerálnych usadenín

ISOKOR LM 1000 ml - Odstraňovač vodného kameňa a minerálnych usadenín

ISOKOR LM 1000 ml - Odstraňovač vodného kameňa a minerálnych usadenín

Kód produktu:512
Dostupnosť:Skladom
 • KBU ISOKOR LM
  • 11,90 € s DPH

  • 9,92 € bez DPH

  ISOKOR® LM:
  Je prípravok na efektívne odstránenie vodného kameňa a iných minerálnych a vápenatých usadenín z rôznych povrchov. Produkt pracuje samostatne bez nutnosti abrazívneho mechanického čistenia. Je vhodný na použitie vo wellness prevádzkach, v domácnosti, v kúpeľni, kuchyni, ale i na protišmykovú dlažbu či obklad. Je vynikajúci pri odstraňovaní zašlých nečistôt zo špárovačky medzi kachličkami alebo na dlažbe. Odporúčame použiť pred aplikáciou produktov ISOKOR® POLISHER, ISOKOR® SW, ISOKOR® SW EKO v priestoroch, ktoré sú znečistené usadeninami vodného kameňa.

  VHODNÉ POVRCHY:
  Obklad, dlažba, sklo, glazúra, plast, nerez, chróm, vane, sprchy, umývadla, betón, škridla, fasáda.

  APLIKÁCIA:
  ISOKOR® LM pred použitím pretrepte po dobu cca 5 sekúnd a nastriekate na čistený povrch. Po nastriekaní nechajte prípravok na povrchu pôsobiť 3 až 5 minút a následne opláchnite čistou vodou. Ak na povrchu ostal ešte vodný kameň, postup opakujte, kým sa všetok vodný kameň neodstráni. Používajte pri teplotách v rozmedzí 5°C až 30°C. Ak sú na povrchu zaschnuté hrubšie nečistoty, odstráňte ich najskôr mechanicky a potom použite ISOKOR® LM. Po odstránení vodného kameňa opláchnite povrch čistou vodou. Na vyčistený a odmastený povrch aplikujte NANO ochrannú vrstvu ISOKOR® (ISOKOR® POLISHER, ISOKOR® SW alebo ISOKOR® SW EKO).

  ZLOŽENIE:
  Voda, zmes kyselín, tenzidy, aditíva

  VÝDATNOSŤ:
  1000 ml/ 15 m2 pri výrazne znečistených povrchoch
  1000 ml/ 30-50 m2 pri menej znečistených povrchoch

  SKLADOVANIE:
  24 mesiacov od dátumu výroby v pôvodných obaloch  pri teplotách 5 - 35°C, nevystavovať priamemu slnečnému žiareniu. Chrániť pred mrazom!

  Napísať recenziu

  Poznámka: Nepoužívajte HTML tagy!
      -           +